До уваги надавачів послуг із психологічної реабілітації

психологічна реабілітація

Мінветеранів продовжує реалізовувати програму психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. 

З метою удосконалення механізму організації психологічної реабілітації вказаним вище категоріям осіб, в умовах воєнного стану, Урядом затверджено постанову Кабінету Міністрів України від 10 травня 2022 р. № 587 “Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 р. № 497 і від 27 грудня 2017 р. № 1057”. 

Відповідно до внесених змін психологічну реабілітацію пропонується здійснювати як комплекс послуг, який передбачає залучення до процесу реабілітації мультидисциплінарної команди фахівців у сфері охорони психічного здоров’я (лікар-психіатр, лікар-психолог, лікар-психотерапевт, психолог), які мають право застосовувати методи психологічного і психотерапевтичного впливу в залежності від актуального психічного стану отримувача послуг.

Наразі Мінветеранів розпочинає відбір суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації. 

Для включення до Реєстру постачальників послуг з психологічної реабілітації для ветеранів і членів їх сімей юридична особа, фізична особа - підприємець подає міністерству: 
- заяву про включення до Реєстру за формою, встановленою Мінветеранів (додається), 
- перелік послуг із психологічної реабілітації, що можуть надаватися отримувачу послуг (форма додається) 
- та іншу інформацію, наведену в пункті 9 Порядку проведення психологічної реабілітації.

Детальніше за посиланням http://surl.li/cbjcv

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2